Už pateiktus pasodink.lt el. parduotuvėje užsakymus galima apmokėti šiais būdais:

1. Mokėjimas kurjeriui prekių pristatymo metu

Šis mokėjimo būdas leidžia atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimant prekes. Tai vienas iš atsiskaitymo būdų pirkėjams, negalintiems naudotis elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortelėmis. Mokėjimas prekių pristatymo metu galimas tik pasirinkus prekių pristatymo būdą "Ziticity - pasiuntinio pristatoma siunta" (paslaugos teikėjas - UAB Miesto Logistika). Prašome gavus pranešimą apie užsakymo pristatymą paruošti tikslią pinigų sumą atsiskaitymui.

 

2. Užsakymo apmokėjimas per PAYSERA

Pasodink.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta užsakymų apmokėjimų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šialių bankas, Medicinos bankas bankų internetinės bankininkystės paslaugą. Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.

Pasodink.lt mokejimas

 

3. Atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu mokėjimo pavedimu į Pasodink.lt banko sąskaitą

Jei pasirinkote apmokėti bankiniu mokėjimo pavedimu, Jums patvirtinus užsakymą, į elektroninį paštą atsiųsime pranešimą apie mokėtiną sumą ir rekvizitus mokėjimui.

Mokėjimo informacija:

Gavėjas: Vladas Urbanavicius

Atsiskaitomoji sąskaita: LT65 4010 0510 0496 4753

Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris arba užsakymo kodas, kurį gausite elektroniniu paštu po užsakymo patvirtinimo.

Bankas: Luminor

Jei mokėjimas atliekamas ne banko darbo laiku, įskaitymas įvykdomas sekančią banko darbo dieną. Pagal šį mokėjimo būdą gautas bankinis mokėjimas nėra tvirtinamas automatiniu būdu, kaip būna mokant per Payserą sistemą, todėl labai prašome informuoti apie atliktą neautomatinį mokėjimą el. paštu info@pasodink.lt "Užsakymą x apmokėjome pavedimu", kad greičiau pakeistumėmė užsakymo būseną. Kitaip mokėjimo patvirtinimas gali užtrukti 1-3 d.d.